LLS2Z561MELY
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2Z561MELY
LLS2Z561MELY Hakkında
Nichicon LLS2Z561MELY, 560µF kapasitansına sahip 180V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmış olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 3000 saatlik ömür süresi 85°C sıcaklıkta garantilenmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan cihaz, 50 kHz'de 3.225A ve 120 Hz'de 2.15A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır. Through-hole montajı sayesinde PCB'ye doğrudan lehimleme ile sabitlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.225 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V