LLS2Z152MELC
CAP ALUM 1500UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2Z152MELC
LLS2Z152MELC Hakkında
Nichicon LLS2Z152MELC, 1500 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile ürün, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 50 kHz'de 6.03 A ve 120 Hz'de 4.02 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.03 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V