LLS2W820MELZ
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2W820MELZ
LLS2W820MELZ Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLS2W820MELZ, 82 µF kapasitanslı polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay entegre edilebilir. -25°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığı aralığında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömür sağlar. 50 kHz'de 1.144 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektrik ve elektronik devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.144 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V