LLS2W680MELY
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2W680MELY
LLS2W680MELY Hakkında
Nichicon LLS2W680MELY, 68 µF kapasitanslı, 450V rated gerilimde çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile güç kaynakları, konvertörler ve endüstriyel uygulamalarda yüksek gerilim filtreleme işlevi görür. ±20% tolerans aralığında 3000 saat ömür garantisi ile -25°C ile +85°C sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. 50 kHz'de 1.0153 A ve 120 Hz'de 710 mA ripple akım kapasitesi ile AC ve pulsating DC uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0153 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V