LLS2W221MELB
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2W221MELB
LLS2W221MELB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LLS2W221MELB, 220 µF kapasitanslı ve 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında kullanılır. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunarak, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 50 kHz'de 2.3452 A ve 120 Hz'de 1.64 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi sayesinde PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3452 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.64 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V