LLS2V681MELC
CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2V681MELC
LLS2V681MELC Hakkında
Nichicon LLS2V681MELC, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350 V rated gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Snap-in radial kasa tasarımı ile through-hole montaj sistemine uyumludur. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. İşletme sıcaklık aralığı -25°C ile +85°C arasındadır. 50 kHz'de 4.5045 A ripple akım kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5045 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V