LLS2V681MELB
CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2V681MELB
LLS2V681MELB Hakkında
Nichicon LLS2V681MELB, 680 µF kapasitansı ve 350 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, 50 kHz'de 4.5045 A ve 120 Hz'de 3.15 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'lere direkt takılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5045 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V