LLS2V471MELB
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2V471MELB
LLS2V471MELB Hakkında
Nichicon LLS2V471MELB, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa türü ile through-hole montaja uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömrü bulunmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. 50 kHz'de 3.6179 A ve 120 Hz'de 2.53 A ripple akımı özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6179 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V