LLS2V391MELC
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2V391MELC
LLS2V391MELC Hakkında
Nichicon LLS2V391MELC, 390 µF kapasitesinde 350V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisinden sunmaktadır. 50 kHz yüksek frekansta 3.289 A ve 120 Hz düşük frekansta 2.3 A ripple akımı taşıyabilmesi özellikleri ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, enerji dönüştürücüleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.289 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V