LLS2V151MELA
CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2V151MELA
LLS2V151MELA Hakkında
Nichicon LLS2V151MELA, 150µF kapasitanslı, 350V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tasarımı ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 1.7446 A ve 120 Hz'de 1.22 A ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, audio sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel filtre uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7446 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V