LLS2G471MELC
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2G471MELC
LLS2G471MELC Hakkında
Nichicon LLS2G471MELC, 470 µF kapasitanslı ve 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi ile endüstriyel ortamlar dahil çeşitli uygulamalara uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile standart performans sağlayan komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5893 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.51 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V