LLS2G221MELB
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2G221MELB
LLS2G221MELB Hakkında
Nichicon LLS2G221MELB, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj türüne sahip snap-in kasa yapısı sayesinde hızlı ve kolay takılır. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve ticari elektronik devrelerde güvenilir çalışma sağlar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir. 50 kHz'de 2.37A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3738 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V