LLS2G181MELZ
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2G181MELZ
LLS2G181MELZ Hakkında
Nichicon LLS2G181MELZ, 180 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 50 kHz'de 2.0163 A ve 120 Hz'de 1.41 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0163 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V