LLS2G121MELA
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2G121MELA
LLS2G121MELA Hakkında
Nichicon LLS2G121MELA, 120 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış, ±20% toleransa ve 3000 saat ömrü (85°C'de) specifications'a sahiptir. Through-hole montaj için radial, snap-in kasa tipinde üretilmiştir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerinde kullanılır. 1.6159 A ripple current kapasitesine 50 kHz'de ve 1.13 A'ye 120 Hz'de sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6159 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V