LLS2G101MELZ
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2G101MELZ
LLS2G101MELZ Hakkında
Nichicon LLS2G101MELZ, 100 µF kapasitansı ve 400 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, -25°C ile 85°C arasında çalışır. 3000 saat ömrü (85°C'de) ve ±20% toleransı bulunmaktadır. Ripple akımı kapasitesi 50 kHz'de 1.3585 A ve 120 Hz'de 950 mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3585 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V