LLS2E391MELZ
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2E391MELZ
LLS2E391MELZ Hakkında
Nichicon LLS2E391MELZ, 390 µF kapasitansına ve 250V voltaj ratingine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine ve polar polarizasyona sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır. 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve ±20% tolerans sağlar. Yüksek frekans ripple akımı 2.82 A @ 50 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 1.88 A @ 120 Hz'dir. Through-hole montaj sistemiyle standart PCB uygulamalarında kolayca kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.82 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V