LLS2E391MELY
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2E391MELY
LLS2E391MELY Hakkında
Nichicon LLS2E391MELY, 390 µF kapasitansı ve 250 V rated voltajı olan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile PCB'ye kolayca monte edilebilir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Low frequency'de 1.92 A, high frequency'de 2.88 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalar gibi genel amaçlı kullanımlarda tercih edilir. Through-hole teknolojisiyle üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.88 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V