LLS2E122MELB
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2E122MELB
LLS2E122MELB Hakkında
Nichicon LLS2E122MELB, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V çalışma voltajına sahip bu radial, snap-in tipi kondansatör genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 50 kHz'de 5.985 A ve 120 Hz'de 3.99 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.985 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V