LLS2E102MELC
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2E102MELC
LLS2E102MELC Hakkında
Nichicon LLS2E102MELC, 1000 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In kasa tipi ile through-hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışan sıcaklık aralığı ile genel amaçlı uygulamalar için uygundur. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Ripple akım kapasitesi 50 kHz'de 5.22 A ve 120 Hz'de 3.48 A'dır. Endüstriyel güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel DC devre bileşenleri olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.22 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V