LLS2D561MELA
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2D561MELA
LLS2D561MELA Hakkında
Nichicon LLS2D561MELA, 560µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in case'de paketlenmiş bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömürlü tasarım, endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile 50 kHz'de 3.225A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.225 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V