LLS2D391MELZ
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2D391MELZ
LLS2D391MELZ Hakkında
Nichicon LLS2D391MELZ, 390µF kapasitanslı 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılabilir. -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulur. 50 kHz'de 2.595A, 120 Hz'de 1.73A ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.595 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V