LLS2D391MELA
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2D391MELA
LLS2D391MELA Hakkında
Nichicon LLS2D391MELA, 390µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türü ile radial, snap-in paket içinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple current özelliği 50 kHz'de 2.565A, 120 Hz'de ise 1.71A'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.565 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V