LLS2D221MELY
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2D221MELY
LLS2D221MELY Hakkında
Nichicon LLS2D221MELY, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V voltaj derecesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa türüne sahip olup, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan bileşen, 85°C'de 3000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. ±20% kapasite toleransı ve yüksek ripple akım kapasitesi (50 kHz'de 1.785 A) ile güç kaynağı devreleri, filtreleme uygulamaları ve genel sinyal işleme devreleri için uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.785 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V