LLS2C391MELY
CAP ALUM 390UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2C391MELY
LLS2C391MELY Hakkında
LLS2C391MELY, Nichicon tarafından üretilen 390µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montajı ve radial snap-in paket tipi ile güç kaynakları, filtreler ve genel sirkuit uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.445A, 120 Hz'de 1.63A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.445 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V