LLS2C272MELC
CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2C272MELC
LLS2C272MELC Hakkında
Nichicon LLS2C272MELC, 2700 µF kapasitanslı 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür garantisi (85°C'de) sunarak genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılabilir. 50 kHz'de 8.355 A ve 120 Hz'de 5.57 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu polar kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronikleri alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.355 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V