LLS2C152MELB
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2C152MELB
LLS2C152MELB Hakkında
Nichicon LLS2C152MELB, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, ±20% toleransa sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömrü vardır. 120 Hz'de 3.96A, 50 kHz'de 5.94A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel standart bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.94 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V