LLS2C102MELA
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LLS2C102MELA
LLS2C102MELA Hakkında
Nichicon LLS2C102MELA, 1000 µF kapasitesine sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi sağlar. ±20% tolerans değeri ile üretilen komponent, 50 kHz'de 4.5 A ve 120 Hz'de 3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel elektronik uygulamalarda yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.5 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V