LLS2A682MELC
CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2A682MELC
LLS2A682MELC Hakkında
Nichicon LLS2A682MELC, 6800 µF kapasitansyona sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile tasarlanmış bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. Radial, snap-in paket tipinde sunulan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 3000 saatlik ömür @ 85°C ile belirtilmiştir. ±20% tolerans ve 6.9115 A ripple current @ 50 kHz özelliklerine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.9115 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V