LLS2A272MELA
CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2A272MELA
LLS2A272MELA Hakkında
Nichicon LLS2A272MELA, 2700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı filtreleme işlevlerinde kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dönerken hızlı kurulum sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ve 50 kHz'de 4.209 A ripple current özelliğine sahip bu kondansatör, voltaj düzeltme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.209 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V