LLS2A152MELZ
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS2A152MELZ
LLS2A152MELZ Hakkında
Nichicon LLS2A152MELZ, 1500 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 2.8175 A ve 120 Hz'de 2.45 A ripple current yeteneğine sahip olup, through-hole montaj için uygun radial can paketinde sunulmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve zaman sabitesi uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8175 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V