LLS1V822MELA
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1V822MELA
LLS1V822MELA Hakkında
Nichicon LLS1V822MELA, 8200 µF kapasitansına ve 35 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış snap-in radial can paketi içinde gelmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması için kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, yüksek frekansta (50 kHz) 3.8295 A ve düşük frekansta (120 Hz) 3.33 A ripple akımını destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8295 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.33 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V