LLS1V682MELA
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1V682MELA
LLS1V682MELA Hakkında
Nichicon LLS1V682MELA, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolay yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, 50 kHz'de 3.32 A ve 120 Hz'de 2.89 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj uygulamaları için uygun bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3235 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V