LLS1V123MELC
CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1V123MELC
LLS1V123MELC Hakkında
Nichicon LLS1V123MELC, 12000 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial, snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. 50 kHz'de 4.91 A ve 120 Hz'de 4.27 A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.9105 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V