LLS1V103MELZ
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1V103MELZ
LLS1V103MELZ Hakkında
Nichicon LLS1V103MELZ, 10000 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreleme ve energy storage uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. 50 kHz'de 4.3125 A ve 120 Hz'de 3.75 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.3125 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V