LLS1V103MELB
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LLS1V103MELB
LLS1V103MELB Hakkında
Nichicon LLS1V103MELB, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilir. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür süresi (85°C'de) sunar. 50 kHz'de 4.15A, 120 Hz'de 3.61A ripple akımı kapasitesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.1515 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V