LLS1K682MELB
CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1K682MELB
LLS1K682MELB Hakkında
Nichicon LLS1K682MELB, 6800 µF kapasitansı ve 80 V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjide depolama görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 6.06 A, 120 Hz'de 5.27 A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve tüketici elektroniklerinde yer alan uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.0605 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V