LLS1K472MELC
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1K472MELC
LLS1K472MELC Hakkında
Nichicon LLS1K472MELC, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi vardır. 120 Hz'de 4.12A ve 50 kHz'de 4.738A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel elektronik sistemlerde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.738 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V