LLS1K472MELA
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1K472MELA
LLS1K472MELA Hakkında
Nichicon LLS1K472MELA, 4700 µF kapasitansa sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 3000 saat 85°C ömür garantisine sahip olan kondansatör, 50 kHz'de 4.922 A ve 120 Hz'de 4.28 A ripple current değerlerine ulaşabilmektedir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, anahtarlama kaynakları, filtre uygulamaları ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.922 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V