LLS1K392MELZ
CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LLS1K392MELZ
LLS1K392MELZ Hakkında
Nichicon LLS1K392MELZ, 3900 µF kapasitansı ile yüksek kapasitif değere sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç depolaması ve filtresleme işlevlerinde kullanılır. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 4.163 A ripple akım taşıyabilen (50 kHz'de) ve 3000 saatlik yaşam süresine (85°C'de) sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu through-hole montajlı bileşen, anahat beslemeleri, endüstriyel güç kaynakları ve audio amplifikatör devrelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.163 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V