LLS1K272MELB
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1K272MELB
LLS1K272MELB Hakkında
Nichicon LLS1K272MELB, 2700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilim rating'i ile güç kaynağı uygulamaları, ses ekipmanları ve genel amaçlı depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile snap-in pakete sahip olup, -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışmaktadır. ±20% tolerans aralığında ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekansda 3.35A, düşük frekansda 2.91A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3465 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.91 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V