LLS1J822MELB
CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1J822MELB
LLS1J822MELB Hakkında
Nichicon LLS1J822MELB, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montajı sayesinde PCB'ye kolay yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 5.888A, 120 Hz'de 5.12A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.888 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V