LLS1J682MELC
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1J682MELC
LLS1J682MELC Hakkında
Nichicon LLS1J682MELC, 6800 µF kapasitansı ve 63V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde gerçekleştirilen bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% tolerans ile hizmet verir. 85°C'de 3000 saat ömür süresi sunan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. 50 kHz'de 5.106 A ve 120 Hz'de 4.44 A ripple current kapasitesi ile yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında stabilite sağlar. Through-hole montaj tipi ile standart PCB'lere kolaylıkla monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.106 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V