LLS1J472MELB
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1J472MELB
LLS1J472MELB Hakkında
Nichicon LLS1J472MELB, 4700µF kapasitansı ve 63V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye radial bağlantı yapılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olup, 50 kHz'de 4.071A ve 120 Hz'de 3.54A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, enerji depolamada kullanılan elektrolitik kondansatörlerdir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.071 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V