LLS1J392MELA
CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1J392MELA
LLS1J392MELA Hakkında
Nichicon LLS1J392MELA, 3900 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanmış ve ±20% tolerans içinde üretilmiştir. Snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömrü vardır. 120 Hz'de 3.13 A ve 50 kHz'de 3.5995 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve düşük frekanslı filtreleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5995 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V