LLS1H472MELZ
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1H472MELZ
LLS1H472MELZ Hakkında
Nichicon LLS1H472MELZ, 4700 µF kapasitansıyla genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, snap-in montaj tipi kasa içinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans değerine sahip kondansatör, yüksek frekans (50 kHz) uygulamalarında 3.473 A, düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 3.02 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, analog sinyal işleme devrelerinde ve genel filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.473 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V