LLS1H472MELA
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1H472MELA
LLS1H472MELA Hakkında
Nichicon LLS1H472MELA, 4700 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) güvenilir çalışma sunmaktadır. 50 kHz'de 3.5305 A ripple current kapasitesine sahiptir. 3000 saatlik ömür (85°C'de) ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve polar karakteristiğiyle standart DC uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5305 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.07 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V