LLS1H272MELZ
CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1H272MELZ
LLS1H272MELZ Hakkında
Nichicon LLS1H272MELZ, 2700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole radial montaj tipi ve snap-in can paketi ile donatılı olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve 50 kHz'de 2.5415A ripple current kapasitesi ile, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5415 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V