LLS1H123MELB
CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1H123MELB
LLS1H123MELB Hakkında
Nichicon LLS1H123MELB, 12000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılım için tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajını destekler. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 3000 saat ömür garanti eder. ±20% tolerans ve 6.578A @ 50kHz ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.578 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V