LLS1H103MELC
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LLS1H103MELC
LLS1H103MELC Hakkında
Nichicon LLS1H103MELC, 10000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrasyonu, enerji depolama ve sinyal işleme işlevlerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa tipinde sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 5.658A ripple current kapasitesi (50 kHz) ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.658 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V