LLS1H103MELB
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LLS1H103MELB
LLS1H103MELB Hakkında
Nichicon LLS1H103MELB, 10000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, düşük ve yüksek frekansta sırasıyla 5.08A (120 Hz) ve 5.842A (50 kHz) ripple akımına dayanır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.842 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V